Android Developer

GameDesire

Szukamy utalentowanego Android Developera, który podejmie wyzwanie i dołączy do naszego pokerowego zespołu. Skorzystaj z szansy i dołącz do jednej z najlepszych firm gamingowych w Europie.

Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na to stanowisko, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Wymagania

Twoje zadania:
  • Tworzenie i utrzymywanie istniejących gier na platformę Android
  • Współpraca z grafikami i backend developerami
  • Pomoc w określaniu kierunku rozwoju gier
  • Dbanie o najwyższą jakość kodu

Wymagane skille:
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość Android SDK, Android SDK Tools
  • Doświadczenie w programowaniu na platformę Android
  • Znajomość Android Studio
  • Dobra znajomość OOP i wzorców projektowych
  • Gotowość do nauki nowych technologii
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
Mile widziane:

  • Znajomość: Retrofit, Volley, Universal Image Loader, Picasso, Butter Knife, Gson
  • Znajomość języka C++
  • Doświadczenie z programowaniem natywnym na platformę Android (NDK)
  • Doświadczenie z programowaniem aplikacji sieciowych
  • Znajomość testów jednostkowych, systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość frameworków do tworzenia gier 2D na platformę Android (cocos2d-x, libGDX)
  • Znajomość innych technologii budowy gier mobilnych i webowych (np. Flash, HTML5)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Pokój gier
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Owoce, warzywa, smoothie
  • Bonus za dojazd rowerem

O GameDesire

Nazywamy się GameDesire i od 2004 roku dostarczamy rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Dzięki grom społecznościowym typu free-to-play dostępnym zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych, cieszymy się zadowoleniem milionów użytkowników. Kilkadziesiąt tytułów, które stworzyliśmy do tej pory świadczy o jednym: Jeśli chcesz się rozwijać – jesteś w dobrym miejscu.