Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego(Wrocław)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Nasz Klient, zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania Microsoft, poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Technicznego. Osoba na tym stanowisku będzie wspierać klienta i obsługujący go zespół wdrożeniowy w doborze odpowiedniego rozwiązania i dostosowania do istniejącej u klienta infrastruktury.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie
-Możliwość rozwoju zawodowego u integratora IT
-Możliwość awansu
-Atrakcyjne wynagrodzenie powiązanie z wynikami pracy

Wymagania

Obowiązki:

-Praca w zespole projektowym i realizacja projektów wdrożeniowych rozwiązań IT (głównie produkty Microsoft) do klientów biznesowych
-Dobór rozwiązań odpowiednich do potrzeb klienta oraz istniejącej infrastruktury IT
-Udział w tworzeniu oferty dotyczącej wdrożenia i przygotowaniu dokumentacji
-Prowadzenie szkoleń produktowych
-Współpraca z dostawcami i integratorami

Oczekujemy:

-Doświadczenie w firmie oferującej rozwiązania IT lub w dziale IT w dużej firmie
-Doświadczenie na stanowisku helpdesk, specjalista ds. wsparcia technicznego, specjalista IT, informatyk lub podobnym
-Bardzo dobra znajomość oprogramowania i systemów Microsoft
-Znajomość produktów infrastrukturalnych Microsoft / Citrix, VM, Cisco / Juniper / IBM / SUN / HP / Dell
-Znajomość rozwiązań sprzętowych IT (Datacenter, SaaS, Storage)
-Znajomość i certyfikacja z obszaru IT i technologii Microsoft (m.in.: MCP, MCTS, Cisco, HP) będą atutem
-Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne
-Prawo jazdy kat. B
-Komunikatywność, samodzielność

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!