Java Developer

NBC Sp. z o.o.

7 350 - 12 600 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Witam,
dla klienta z Katowic (branża bankowa), poszukuję JAVA DEVELOPERA!

Praca na miejscu w kilkuosobowych zespołach. Możliwość współpracy długofalowej :)

Stos technologiczny:

- Back-end: Oracle 11g, JBoss EAP 6 w trybie domain, EJB 3.1, JMS i Event'y, Hibernate oraz lekka dedykowana warstwa przypominająca Criteria API, RESTfull webservices (JAX-RS), JUnits, Mockito
- Front-end: AngularJS - framework js, Bootstrap - framework html, css, js, JQuery, JQuery Ajax Api dla komunikacji REST, GIT, Maven 3. Aplikacje wspomagające development:
- Jenkins, Artifactory, Jira, Splunk, Sonar.

Wymagania

Głównymi zadaniami systemu są:
- przyjmowanie masowych ilości transakcji Elixir dla określonych dużych klientów,
- procesowanie tych transakcji zgodnie z biznesowymi założeniami
- wystawianie przetworzonych transakcji do KIR lub innych aplikacji wewnątrz bankowych.
Bardzo dużą wagę przywiązuje się do szybkości i niezawodności wykonywania procesów.
System musi w krótkim czasie móc przetworzyć setki tysięcy transakcji.

Preferowaną formą współpracy jest B2B, stawka 350-600/dzień z możliwością lekkich negocjacji.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy