PHP/Java developer

OSEC Sp. z o.o.
  • Kontrakt Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2009 Rok założenia firmy

  • http://www.osec.pl WWW

Język programowania
Narzędzia
Inne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy OSEC Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko programisty PHP/Java.

Zadania:

  • Implementacja i automatyzacja testów funkcjoanlnych
  • Implementacja i automatyzacja testów intergracyjnych
  • Rozwój platformy eCommerce

Oferujemy:
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespoleSzkolenia

Forma współpracy do ustalenia (możliwa też umowa o pracę)

Oferty zawierające CV oraz opis zrealizowanych projektów prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu (minimum 2 letnie)
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego PHP5
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość PHPUnit
  • dobra znajomość XHTML, CSS, JavaScript, AJAX
  • znajomość GIT lub SVN
  • Znajomość środowiska Linux
  • Kreatywność i samodzielność
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Znajomość dodatkowych środowisk programistycznych
  • Znajomość frameworka Zend Framework
  • Doświadczenie w programowaniu serwrisów backendowych i REST API
  • Znajomość SCRUM
  • Znajomość Java
  • Znajomość Selenium (WebDriver)
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów
  • Znajomość frameworka Symfony2

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Niepowtarzalna osecowa atmosfera
  • Praca wśród ludzi młodych duchem i/lub ciałem

O OSEC Sp. z o.o.

Make IT better
Firma OSEC powstała w 2009 roku w odpowiedzi na potrzeby naszych obecnych klientów, obejmujące m.in. profesjonalne szkolenia dostosowane do potrzeb branży informatycznej, powtarzalną jakość oraz pomiar wyników procesu szkolenia.

Do tworzenia naszej oferty zaprosiliśmy zespół doświadczonych trenerów i konsultantów wyspecjalizowanych w realizacji wdrożeń, szkoleń i usług związanych z branżą IT. Nasi trenerzy to certyfikowani analitycy, programiści, kierownicy projektów informatycznych, coachowie, administratorzy oraz konsultanci. Wszyscy posiadają wieloletnią praktykę. Wielu z nich może pochwalić się udziałem w międzynarodowych projektach, komisjach standaryzacyjnych oraz członkostwem w prestiżowych stowarzyszeniach branżowych.