Architekt Oprogramowania

ZF TRW
Język programowania

Do naszego dynamicznie rozwijającego się Centrum Inżynieryjnego w Częstochowie poszukujemy Inzynierów Jakości Produktów Elektronicznych. Zatrudniliśmy już około 400 inżynierów i wciąż potrzebujemy nowych talentów. Jeżeli chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu, pracować wśród wykwalifikowanej kadry specjalistów, cenisz sobie możliwość rozwoju oraz stały kontakt z najnowszą technologią – dołącz do nas!

Wymagania

Obowiązki:

• Przygotowanie kompletnej architektury oprogramowania oraz stworzenie specyfikacji wymagań do oprogramowania w oparciu o wymagania klientów, wymagania norm bezpieczeństwa oraz wewnętrzne wymagania systemowe;
• Tworzenie i przekazywanie założeń projektowych programistom;
• Opracowywanie dokumentacji zgodnej z Automotive SPICE i udział w procesach rozwoju oprogramowania;
• Wsparcie programistów oraz integratorów podczas cyklu życia projektu.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe o kierunku Elektronika, Informatyka, Inżynieria Oprogramowania lub pokrewne;
• Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w rozwoju oprogramowania i architektury;
• Znajomość architektury AUTOSAR – mile widziana;
• Znajomość języka modelowania UML;
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów wbudowanych w branży motoryzacyjnej;
• Bardzo dobra znajomość języka C;
• Wiedza z zakresu systemów operacyjnych czasu rzeczywistego (RTOS);
• Doświadczenie z mikrokontrolerami oraz ich układami peryferyjnymi;
• Doświadczenie z narzędziami do tworzenia architektury oprogramowania;
• Znajomość narzędzi do zarządzania wymaganiami;
• Dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki – mile widziany).

Oferujemy:

• Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
• Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
• Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
• Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet socjalny;
• System Zniżek na wybrane towary i usługi (pakiet My Benefit);
• Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna

O ZF TRW

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. W 2015 roku firma TRW Automotive została połączona z globalnym dostawcą branży motoryzacyjnej ZF Friedrichshafen AG. ZF TRW stanowi teraz oddział spółki głównej, z siedzibą w Livonii, Michigan.