Praca zdalna dla programisty Sharepoint!

IT Kontrakt
Język programowania
Inne

Obecnie firma IT Kontrakt poszukuje wybitnych specjalistów z doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań opartych na platformie SharePoint, którzy są gotowi pracować zdalnie na stanowisku Programisty Sharepoint. Z naszej strony jako potencjalnego pracodawcy oferujemy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o dowolną umowę, szkolenia i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawego projektu oraz wiele innych.

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie rozwiązań opartych na platformie SharePoint
Tworzenie dokumentacji
Projektowanie modułów aplikacji
Estymacja zadań
Tworzenie testów jednostkowych

Wymagania:
Dobra znajomość programowania w języku C#
Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformie SharePoint
Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność organizacji pracy własnej

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.