Mobile Backend Developer

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży E-Commerce poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:

• Projektowanie, rozwój, testowanie i integracja back-end aplikacji w celu spełnienia wymagań biznesowych
• Tworzenie bibliotek kodu do wykorzystania w przyszłości
• Optymalizacja kodu w celu zwiększenia szybkości i skalowalności
• Utrzymanie istniejących codebase, rozwiązywanie problemów oraz dodawanie nowych funkcji
• Integracja wielu źródeł danych i baz danych w jeden system
• Udział w projektowaniu i rozwoju nowych modułów w systemie
• Praca zespołowa

Wymagania:

• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Mobile Backend Developer
• Bardzo dobra znajomość PHP
• Dobra znajomość SQL
• Znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS i typowych wzorców projektowych
• Znajomość GIT
• Doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami po API będzie dodatkowym atutem
• Znajomość zasad projektowania baz danych i umiejętność tworzenia / modyfikowania zapytań SQL będzie dodatkowym atutem
• Mile widziana znajomość metodologii TDD i frameworków (Laravel/Lumen/Phalcon)
• Biegła znajomość języka angielskiego
• Niezależność i dobra organizacja pracy
• Umiejętności analityczne i dokładność

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w multikulturowym środowisku (ponad 20 narodowości ze wszystkich kontynentów)
• Budowanie kariery na arenie międzynarodowej i krajowej
• Możliwość współpracy z liderami na rynku nowych technologii i e-commerce
• Pełną wyzwań pracę przy ambitnych projektach, wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji
• Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych pasjonatów
myślących globalnie
• Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie
• Możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych
• Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez rynek globalny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

E-mail:  [email protected]