Social Media Specialist (3/4 etatu, praca zdalna)

Connectmedica Sp. z o.o.

Rekrutacja na stanowisko: Social Media Specialist (3/4 etatu, praca zdalna)

Opis Stanowiska

Poszukujemy prawdziwego social mediowego pasjonata, który poprowadzi fanpage'y naszego klienta farmaceutycznego oraz fanpage Connectmedica!

Do Twoich zadań będzie należało:

•Budowanie i wdrażane strategii w kanałach społecznościowych.
•Tworzenie postów i prowadzenie kilku fanpage'y na Facebooku dedykowanych konkretnym markom oraz fanpage Connectmedica. •Współpraca z grafikami. •Opracowanie i implementacja strategii obecności marki w mediach społecznościowych.
•Przygotowywanie koncepcji kreatywnych związanych z komunikacją poprzez social media – realizacja i monitoring efektów.
•Opracowywanie contentu w social media.
•Budowa/utrzymanie kontaktów z dziennikarzami, blogerami, liderami opinii. •Monitoring i analiza wizerunku marki, monitoring efektów kampanii, raportowanie.

Wymagania

•Dobra znajomość social media, w szczególności Facebooka, Twittera, Instragrama.
•Doświadczenie w prowadzeniu fanpage'y poświęconych markom.
•Umiejętność tworzenia strategii dla fanpage'y markowych oraz firmowych.
•Talent do tworzenia ciekawego contentu dostosowanego do grupy docelowej. •Umiejętność przekładania wartości marki na oryginalną treść postów.
•Entuzjazm, cierpliwość, chęć efektywnej pracy z Klientem
•„Lekkie pióro", kreatywność, łatwość generowania koncepcji i ich wdrażania w życie.
•Dyspozycyjność ok. 30 godzin w tygodniu, praca zdalna.

Oferujemy

•Pracę na 3/4 etatu (praca częściowo zdalna).
•Ciekawe stanowisko i pełną swobodę działania.
•Możliwość kreowania strategii dla znanych marek z branży farmaceutycznej.

Prosimy o aplikowanie na powyższe stanowisko za pośrednictwem strony:http://www.praca.connectmedica.com/input_categories/108

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com