Programista C/C++

Connectis

9 000 - 13 000 zł netto

Szanowni Państwo, firma Connectis poszukuje aktualnie Programisty C/C++ z doświadczeniem w systemach wbudowanych do bardzo ciekawego i rozwojowego projektu, realizowanego w Warszawie.

Dotyczy on branży finansowej. Przewidujemy następujący przedział stawki: 9.000-13.000 pln

W razie zainteresowania, bardzo prosze o podanie kontaktu a chętnie opowiem o szczegółach projektu.

Pozdrawiam,

Weronika Szczubełek

[email protected]

tel. 22 539 08 48
Connectis

Wymagania

OPIS STANOWISKA:

Projektowanie i rozwój aplikacji
Współpraca z innymi zespołami wewnątrz firmy
Kontakt z klientem
Wkład w planowanie i realizację projektów programistycznych

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie (9.000-13.000)
Ciekawy i długofalowy projekt
Pracę z wysokiej klasy specjalistami w środowisku międzynarodowym
Biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie, elastyczne godziny pracy