Programista / Analityk .Net C#

FBD
Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

FBD to niewielka firma świadcząca usługi dla firm z branż produkcyjnej i outdoor. Jesteśmy na rynku
od 2002 roku.

SUR-FBD CMMS/EAM (www.sur.pl) to oprogramowanie dla firm z branży przemysłowej. Głównym zadaniem oprogramowania jest zarządzanie działem utrzymania ruchu, jako kluczowym dla zapewnienia ciągłości produkcji.

W związku z rozwojem naszego flagowego produktu systemu SUR-FBD CMMS/EAM,
poszukujemy kandydata na stanowisko Analityk/ Programista C#

Miejsce pracy: Warszawa - Targówek

Wymagania

Zadania:
  • Rozwój oprogramowania SUR-FBD CMMS/ EAM w technologii C#.Net
  • Praca na etapie analizy/ projektowania/ implementacji/ testowania/ - w późniejszym okresie także wdrożenia/serwisu
  • Budowanie oprogramowania wspomagającego (systemy wizualizacji, aplikacje mobilne)
  • Budowanie interfejsów do integracji z innymi systemami
  • Samodzielne zarządzanie projektami
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku programisty C#.Net
  • Dobra znajomość C#.Net WinForms
  • Dobra znajomość Ms Sql Server
  • Dobra znajomość TSQL
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i kreatywność
Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość DevExpress/ WinForms
  • Znajomość MS Access/ VBA
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji dla Windows Mobile/ CE
  • Innowacyjne pomysły dotyczące rozwoju oprogramowania
Oferujemy:
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/ umowa o dzieło/ samozatrudnienie)
  • Spokojną pracę w niewielkim zespole
  • Brak konieczności pracy w nadgodzinach (chyba, że kandydat sam sobie zażyczy)
  • Bezpłatny parking
  • Możliwość wybrania wygodnych dla kandydata godzin pracy
  • Możliwość uzyskania dużego wpływu na tworzone oprogramowanie
  • Pracę przy ciekawych projektach dla liderów rynku (http://sur.pl/nasi_klienci.php)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania
  • W pełni wyposażoną kuchnię (jeśli ktoś lubi samodzielnie przygotować posiłek) lub dobre knajpki w okolicy
  • Pełen węzeł sanitarny (możesz przyjechać do pracy na rowerze/ przybiec i wciąż czuć się swobodnie :)
  • Mini-siłownię – dla odprężenia w czasie pracy
  • No i jeszcze dojazd bez korków z większości lokalizacji w Warszawie !!!
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Siłownia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia