Programista Delphi

PGB HR

5 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Agencja personalna PGB HR dla swojego klienta, firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań logistycznych oraz informatycznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
• rozwój i utrzymanie systemu WMS
• projektowanie i rozwój oprogramowania, przede wszystkim w środowiskach Delphi oraz C#
• obsługa baz danych z wykorzystaniem języka SQL
• modyfikacja systemy na potrzeby nowych wdrożeń
• pisanie fragmentów dokumentacji oraz sprawozdań

Nasz klient oferuje:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• mozliwość rozwoju i szkoleń
• pracę przy ciekawych projektach
• bardzo dobre warunki i atmosferę pracy

Zastrzegamy sobie prawo do konatku z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• znajomość języka SQL, szczególnie z wykorzystaniem baz danych MySQL
• umiejętność programowania w Delphi oraz C#
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne czytanie dokumentacji
• umiejętność pracy w zespole
• umiejętność pracy samodzielnej
• pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów – umiejętność znalezienia najprosztszego
rozwiązania dla zrealizowania celu
• umiejętność pisania dokumentacji i specyfikacji
• asertywność w kontaktach z klientami
• gotowość do wyjazdów na wdrożenia ok. 1 tydzień / 3 miesiące