HTML Ninja!

PGB HR

Agencja Rekrutacyjna PGB HR, dla swojego stałego klienta – firmy z branży IT, poszukuje osoby na stanowisko: HTML NINJA!

Lokalizacja: Kraków

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
Twoje strony zawsze wyglądają tak samo dobrze w każdej przeglądarce w tym także na urządzeniach mobilnych. Czujesz, że inni mogą się od Ciebie czegoś nauczyć. To, co robisz jest nie tylko Twoją pracą, ale też pasją, którą chcesz rozwijać. Szukasz nowych możliwości, które pozwolą Ci być jeszcze lepszym.

Czekają na Ciebie zadania takie jak:
● Tworzenie stron internetowych w projektach Contactis Group,
● Optymalizacja stosowanych rozwiązań pod kątem urządzeń mobilnych.
Wszystko to w ścisłej współpracy z zespołem UX i frontendowym.

Wymagania:
● Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3,
● Oświadczenie w Responsive Web Design oraz Cross-browser compatibility.

Fajnie, jeśli:
● Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu single-page app
Oferujemy:
● Atrakcyjne warunki finansowe,
● Ciekawe projekty,
● Elastyczne godziny pracy,
● Sprzęt do wyboru.