Starszy Programista Baz Danych

Arche Consulting

do 7 000 zł netto

Baza danych
Inne

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy usługowej poszukujemy kandydatow na stanowisko:

Główne zadania:
  • udział w tworzeniu koncepcji architektury projektowej oraz rozwój systemu bilingowego na potrzeby krajowe i zagraniczne według praktyk Scrum/Agile,
  • rozwój komponentów w ramach architektury trójwarstwowej z użyciem Oracle Application Server,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej oraz analitycznej,
  • analiza potrzeb użytkowników - zbieranie informacji, przygotowywanie propozycji rozwiązań,
  • zapewnienie bieżącego utrzymania systemu oraz współpraca z zespołem wsparcia,
  • aktywny udział w pracy zespołu programistów oraz pełne wykorzystywanie narzędzi procesu rozwoju oprogramowania (Scrum Agile Framework),
  • komunikacja ze współpracownikami z kraju i z zagranicy.
Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych o dużej złożoności,
  • bardzo dobrej znajomości produktów Oracle ze szczególnym uwzględnieniem bazy Oracle 11g oraz Oracle Forms & Reports,
  • bardzo dobrej znajomości PL / SQL,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości systemów Jira oraz Subversion,
  • mile widziana wiedza z zakresu tworzenia systemów bilingowych,
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych,
  • mile widziana znajomość notacji UML,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Java w środowisku JEE.
Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szeroki pakiet szkoleń),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bardzo dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.