.NET Developer

ManpowerGroup Solutions
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny
w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. W związku z realizacją kolejnych projektów dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w oparciu o technologię .NET i język C#.
  • Dbałość o zachowanie najwyższej jakości kodu
  • Terminową realizację projektów
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania
  • Dobra znajomość .NET, ASP.NET oraz C#
  • Mile widziana znajomość jednej z technologii internetowych: HTML, JS, AJAX, CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu wielowarstwowych aplikacji (interfejsu użytkownika, warstwy pośredniej, bazy   danych)
  • Programowanie obiektowe (OOP), prosty design
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność komunikacji i pracy w grupie

Oferta:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika (Program Kafeteryjny Benefit Systems plus opieka medyczna)
  • Możliwość zatrudnienia w innych miastach: Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numer referencyjnym na adres  [email protected]

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Metodologia pracy

O ManpowerGroup Solutions

ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.