Java Developer / Warszawa

Spring Software Sp. z o.o.

8 500 - 12 000 zł netto

Język programowania

Naszym klientem jest firma działająca zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań IT oraz infrastrukturalnych rozwiązań branżowych dla dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: umowa o pracę lub B2B
Czas trwania umowy: na czas nieokreślony

Wymagania

Zakres obowiązków: • Projektowanie i rozwijanie systemów klienckich opartych na technologii
JavaSE/JavaEE
• Realizacja bieżących zadań developerskich wynikających z planu projektu
• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania
• Raportowanie realizowanych zadań

Wymagania: • Znajomość technologii JavaEE/JavaSE (ok. 3-4 lata doświadczenia komercyjnego)
• Znajomość środowisk Unixowych (Linux, Solaris)
• Znajomość baz danych (SQL, Oracle)
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
• Wykształcenie wyższe kierunki informatyczne i pokrewne

Mile widziana:

• Znajomość środowisk telekomunikacyjnych,
• Znajomość platform aplikacyjnych open source np. Tomcat, GlassFish, JBoss,
Mobicents
• Znajomość kilku z narzędzi DevOps: Jenkins, Sonar, Maven, Gradle, Vagrant, Git,
GitFlow, Jira, Confluence

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
• Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
• Szkolenia i certyfikacje
• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole