Developer Python

Team Connect Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia

Opis oferty

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
• Ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
• Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT
• Praktyczne doświadczenia w rozwiązaniach o dużej skali - obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu i setki maszyn
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Pakiet socjalny obejmujący: Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Wymagania

Zakres obowiązków:

• Wpływ na rozwój oprogramowania odpowiedzialnego za automatyczne zarządzanie klastrami usług (konfigurowanie, provisioning, skalowanie, monitorowanie, rozliczanie)
• Dostarczanie innym zespołom niezbędnych bibliotek klienckich oraz wsparcia
• Rozwój kluczowych platform:
- nierelacyjna baza danych oparta o Cassandrę
- relacyjna baza danych bazująca na Postgres
- wyszukiwarka wykorzystująca Solr Wymagania:

• Dobra znajomość programowania w języku Python
• Znajomość programowania w JavaScript
• Umiejętność pracy z systemem Linux
• Doświadczenie w projektowaniu struktur i zapytań bazodanowych
• Znajomość przynajmniej jednej technologii: Cassandra, Postgres, Solr
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Nastawienie na rozwój i zaangażowanie w pracę zespołu

Mile widziane:

• Znajomość: Tornado, Node.js, AngularJS, Graphite, SaltStack
• Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git)