Starszy Programista Python

Team Connect Sp. z o.o.
Język programowania
Inne

Opis oferty

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę z ekspertami w środowisku o rewelacyjnej atmosferze
• Ambitne wyzwania realizowane w metodykach zwinnych
• Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez współtworzenie oraz wykorzystywanie najnowszych technologii i rozwiązań IT
• Praktyczne doświadczenia w rozwiązaniach o dużej skali - obsługujemy gigantyczny wolumen ruchu i setki maszyn
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie
• Pakiet socjalny obejmujący: Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie

Wymagania

Zakres obowiązków: • Wpływ na rozwój platformy odpowiedzialnej za edycję, wydawanie i zarządzanie portalami grupy
• Realizowanie celów wyznaczonych przez Product Ownera w metodyce SCRUM
• Odpowiedzialność za rozwój i stabilność działania platformy zgodnie z metodyką DevOps

Wymagania:

• Dobra znajomość programowania w języku Python
• Znajomość programowania w języku JavaScript
• Znajomość działania protokołu i usług opartych o HTTP (JSON-RPC)
• Doświadczenie w prac z systemami dużej skali o wysokiej dostępności
• Znajomość technologii: Cassandra, PostreSQL, SOLR
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Nastawienie na rozwój i zaangażowanie w pracę zespołu

Mile widziane:

• Znajomość technologii frontowych takich jak HTML, CSS, umiejętność tworzenia stron RWD w oparciu o frameworki JavaScript-owe
• Doświadczenie w pracy w modelu CI, CD
• Otwartość na doświadczenia i komunikatywność