INFORMATYK – specjalista ds. SQL

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa
  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2003 Rok założenia firmy

  • http://www.panfil.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa powstała w 2003 r. i obecnie należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie.W grupie ponad 180 pracowników Kancelarii są m.in.: radcowie prawni, adwokaci, biegli rewidenci, aplikanci radcowscy i adwokaccy, a także eksperci z wielu dziedzin.

Obecnie poszukujemy kandydatów posiadających wiedzę i umiejętności w obszarze baz danych a szczególnie w zakresie języka zapytań SQL.

Wymagania

Opis stanowiska: - bieżąca obsługa informatyczna firmy
- generowanie raportów i zestawień w SQL
- administracja systemem informatycznym
- identyfikacja oraz rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z obsługą baz danych

Wymagania

- min. 6 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku (w szczególności doświadczenie związane z SQL)
- bardzo dobra znajomość SQL – warunek konieczny
- bardzo dobra znajomość Excel'a oraz Word'a– warunek konieczny
- dobra znajomość co najmniej jednego z języków programowania (PHP, Python)
- podstawowa znajomość sieci opartych na systemach Windows Server 2003/2008
- dokładność, samodzielność, odpowiedzialność
- umiejętność analitycznego myślenia i ustalania priorytetów
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole IT
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• prywatną opiekę medyczną
• dobrą lokalizację firmy – w centrum Warszawy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna