Programista ERP / SAP

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Nowoczesna firma, specjalizująca się we wdrożeniach dużych rozwiązań IT dla biznesu, poszukuje kandydatów na stanowisko Programista ERP / SAP.

Oferujemy:

-Szkolenia z zakresu wdrażanych rozwiązań i wykorzystywanych narzędzi.
-Uczestnictwo w atrakcyjnych projektach w kraju i za granicą, dających bogate możliwości rozwoju.
-Atrakcyjne warunki finansowe.
-Benefity – min. opieka medyczna, karta Multisport.

Wymagania

Obowiązki:

-Dostosowywanie wdrażanych systemów do potrzeb klientów.
-Projektowanie i programowanie rozwiązań opartych na technologii wdrażanych systemów (systemy klasy ERP firm SAP i Microsoft – rozwiązania dla branży Retail).
-Projektowanie i budowa interfejsów między różnymi systemami i rozwiązaniami IT.
-Udział w dużych projektach w kraju i zagranicą.
-Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.
-Opracowywanie dokumentacji projektowej.

Oczekujemy:

-Wykształcenie wyższe lub licencjat (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
-Umiejętność programowania, mile widziane doświadczenie w programowaniu C#, Java, ABAP, .NET
-Znajomość technologii baz danych, hurtowni danych.
-Znajomość rozwiązań klasy ERP (SAP, Microsoft) oraz branży Retail będzie dodatkowym atutem jak również umiejętność samodzielnego projektowania rozwiązań informatycznych.
-Znajomość języka polskiego i angielskiego.
-Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
-Umiejętność pracy w zespole.
-Gotowość do podróżowania.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!