Programista iOS

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, wiodącego developera aplikacji mobilnych w Polsce, poszukujemy Programisty iOS. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w zespole programistów i specjalistów mobile przy tworzeniu rozwiązań na różne platformy: smartfony, tablety, smart TV, konsole do gier, AR. Firma znana jest z produkcji dedykowanego oprogramowania na urządzenia przenośne, tworzy aplikacje biznesowe i marketingowe oraz oferuje kompleksowe usługi w zakresie testów, realizacji kampanii mobilnych oraz zarządzania aplikacjami w marketach.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
-Dofinansowanie Karty Multisport
-Prywatną opieka medyczna
-Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych
-Nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
-Możliwość rozwoju

Wymagania

Obowiązki:

-Programowanie aplikacji na urządzenia mobilne – platforma iOS
-Projektowanie aplikacji zgodnie z wytycznymi projektowymi i projektem graficznym
-Tworzenie dokumentacji projektowej i po-projektowej

Oczekujemy:

-Znajomość platformy iOS
-Bardzo dobra znajomość Objective – C, XCode
-Bardzo dobra umiejętność programowania obiektowego
-Znajomość systemu wersjonowania Git
-Znajomość wzorców projektowych
-Znajomość branży urządzeń mobilnych

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!