Software Tester

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma zajmująca się wdrożeniami systemów teleinformatycznych. W związku z realizacją nowych projektów poszukuje Testera oprogramowania.

Oferujemy:

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
-Stabilne zatrudnienie
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Praca z najnowocześniejszymi technologiami teleinformatycznymi

Wymagania

Obowiązki:

-Praca w zespole specjalistów IT działających w metodologii SCRUM
-Udział w projektach związanych z tworzeniem aplikacji do zarządzania usługami multimedialnymi
-Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, obciążeniowych itd. funkcjonalności aplikacji
-Wykonywanie testów automatycznych
-Praca przy nowych wdrożeniach, sprawdzanie poprawności działania aplikacji u klientów
-Prowadzenie dokumentacji testowej i tworzenie raportów
-Konfiguracja i zarządzanie serwerem CI
-Integracja i konfiguracja środowiska sieciowego wykorzystywanego na potrzeby telewizji cyfrowej

Oczekujemy:

-Doświadczenie w pracy w testowaniu oprogramowania
-Znajomość jednego z języków programowania (np. skryptowego)
-Znajomość środowiska Linux
-Znajomość sieci TCP/IP
-Wiedza na temat procesów i znajomość narzędzi testowych, dodatkowym atutem będzie znajomość technologii do automatyzacji testów
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Dobre zdolności analityczne
-Dociekliwość, dokładność, samodzielność
-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-Mile widziane studia na kierunku technicznym

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!