Programista Salesforce (Junior/Senior)

Craftware Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe, wdrożeniowe i integracyjne w zakresie rozwiązań technologii Cloud Computing. Nasza firma to zespół najlepszych programistów, architektów i kierowników projektów z wieloletnim doświadczeniem.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i poznawać nowe technologie, Craftware jest idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy:
- Możliwość współpracy w oparciu o dowolną formę umowy, w zależności od preferencji Kandydata
- Pracę w ciekawych, dynamicznych projektach z bliską i szczerą współpracą z klientem
- Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego wraz z rozwojem firmy
- Szkolenia wewnętrzne oraz wsparcie w certyfikacji
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość pracy zdalnej
- Pakiet benefitów

Wymagania

Obowiązki:
- Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce
- Wprowadzanie zmian i konfiguracji zgodnie z przedstawionymi wymaganiami
- Tworzenie dokumentacji technicznej
- Praca w oparciu o metodykę Agile Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Doświadczenie w programowaniu w Salesforce, Java lub innym języku obiektowym
- Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
- Mile widziana znajomość technologii webowych
- Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Siłownia
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic