JAVA Developer

ManpowerGroup Solutions
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

ManpowerGroup Solutions jest częścią ManpowerGroup – światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, który od 2001 roku wspiera klientów i kandydatów w Polsce. Firma projektuje i dostarcza rozwiązania pomagające organizacjom osiągać lepsze wyniki finansowe, a kandydatom szybki rozwój kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

                                                                         Java Developer

Opis stanowiska

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oprogramowania
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu i głównym architektem produktu
  • Zapewnianie terminowej realizacji projektów
  • Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu krytycznych problemów technicznych

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań opartych o wzorce projektowe JEE
  • Mile widziana znajomość kilku z wybranych technologii: EJB (2.0., 3.0.), JSR, JMS, LDAP, Servlets, Spring, Hibernate, JPA, Maven, CQ5, J2EE Design Patterns, JBOSS.
  • Mile widziana znajomość zagadnień metodyk zwinnych (Scrum)
  • Doświadczenie w tworzeniu technologii internetowych (JSP, jQuery, CSS) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • Pracę w przyjaznej atmosferze nad ciekawymi projektami przy wykorzystaniu najnowszych technologii i narzędzi
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb pracownika (Program Kafeteryjny Benefit Systems plus opieka medyczna)
  • Możliwość zatrudnienia w innych miastach: Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z numer referencyjnym na adres  [email protected]

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Metodologia pracy

O ManpowerGroup Solutions