Asystent / Młodszy analityk BI (stażysta)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Naszym Klientem jest firma oferująca przedsiębiorstwom sektora MŚP usługi w zakresie controllingu, budżetowania i raportowania zarządczego oraz wdrażania systemów BI. Obecnie poszukuje studenta na stanowisko Analityka baz danych i systemów BI.

Oferujemy:

-Możliwość zdobycia bardzo cennego doświadczenia i wartościowych umiejętności
-Wszyscy poprzedni pracownicy, którzy poszukiwali stałego zatrudnienia po ukończeniu studiów, mając takie doświadczenie otrzymywali po kilka atrakcyjnych ofert pracy

Wymagania

Obowiązki:

-Analiza baz danych
-Tworzenie zapytań w SQL
-Projektowanie i tworzenie hurtowni danych
-Zasilanie hurtowni danymi z systemów źródłowych
-Tworzenie raportów z wykorzystaniem MS SQL Server
-Utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami klienta (prezes, dyrektor zarządzający, dyrektor finansowy, główna księgowa, inny menedżer)

Oczekujemy:

-Statusu studenta
-Zdolności analitycznych i umiejętności logicznego myślenia
-Bardzo dobrej znajomości MS Excel
-Znajomość podstaw SQL
-Umiejętności efektywnego planowania działań i ich realizacji

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!