Inżynier ds. Certyfikacji

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy do działu R&D Inżyniera ds. Certyfikacji.

Oferujemy:

-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
-Możliwość pogłębiania wiedzy (szkolenia specjalistyczne oraz językowe).

Wymagania

Obowiązki: -Weryfikację projektów w trakcie rozwoju w związku z wymaganiami bezpieczeństwa i EMC;
-Wykonywanie testów bezpieczeństwa na poziomie modułów i systemu;
-Weryfikację rozwiązań sprzętowych i programowych na zgodność z normami;
-Śledzenie zmian standardów / norm / dyrektyw UE, udział w pracach komitetów normalizacyjnych;
-Współpracę z instytucjami certyfikującymi produkty (VDE, UL, CSA) na poziomie technicznym.

Oczekujemy:

-Wykształcenia technicznego lub statusu studenta minimum trzeciego roku studiów (kierunki np. Elektronik, Informatyk);
-Znajomości i zrozumienia zasad działania układów sprzętowych oraz rozwiązań programowych;
-Znajomości typologii komponentów elektronicznych;
-Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
-Dodatkowymi atutami będzie doświadczenie w projektowaniu układów elektronicznych / programowaniu układów mikroprocesorowych oraz znajomość architektury systemów pracujących na platformach 8-32bit.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!