To ogłoszenie wygasło w dniu 2014-02-02 11:17.
IT Kontrakt

Programista Analityk Java

IT Kontrakt
Wymagane

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: IG/PRTS/WAW/01

Wymagania

Obowiązki:

-          Rozwój systemu dla zagranicznego Klienta z branży telekomunikacyjnej

-          Realizacja projektów w metodyce SCRUM

-          Współpraca z zespołem Senior Java Developerów

-          Zapewnienie poprawności działania systemu zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, standardami firmy i wymaganą jakością

-          Wpływ na pracę swojego zespołu i na działania firmy

Wymagania:

-          Bardzo dobra znajomość  Java- minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia

-          Doświadczenie w realizacji projektów webowych

-          Znajomość:

  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • Relacyjnych baz danych
-          Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

-          Znajomość Play Framework

-          Znajomość Springa

-          Doświadczenie z Hibernate

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.