IT Systems Engineer – Videoconferencing(Katowice)

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych na polskim ryku integratora informatycznego specjalizującego się w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów IT, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko IT Systems Engineer – Videoconferencing.

Oferujemy:

-Udział w innowacyjnych, ciekawych projektach
-Możliwość awansu zgodnie z ustaloną ścieżką kariery
-Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
-Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

Wymagania

Obowiązki:

-Wsparcie techniczne sprzedaży w zakresie systemów wideokonferencyjnych i telefonii IP
-Przygotowywanie i realizacja projektów informatycznych
-Pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych
-Przygotowywanie prezentacji technicznych
-Wsparcie serwisu w ramach stałych usług utrzymania systemów informatycznych
-Udział w szkoleniach i zdobywanie certyfikatów informatycznych

Oczekujemy:

-Wykształcenie informatyczne bądź pokrewne
-Doświadczenie i wiedza w zakresie określonej specjalizacji
-Bardzo dobra znajomość rozwiązań co najmniej jednego z producentów: Cisco, Microsoft, Polycom, Lifesize
-Znajomość języka angielskiego
-Dokładność i kreatywność
-Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy
-Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
-Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:
-Certyfikaty techniczne co najmniej jednego z producentów Cisco, Microsoft

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!