DEVELOPER C#

Zewnętrzny Dział Kadr ANDO

3 500 - 4 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Zewnętrzny Dział Kadr ANDO, świadczący usługi rekrutacji i selekcji pracowników, posiadający wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 5578, poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko Developer C#

Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę.

Zakres obowiązków:
- projektowanie i tworzenie aplikacji desktopowych na platformie .NET
- projektowanie projektowanie i tworzenie aplikacji serwerowych w technologii ASP.NET
- implementacja komponentów i rozwijanie istniejacego oprogramowania
- praca w zespole projektowym

Wymagania

Pasjonat z dziedziny IT, nastawiony na rozwój posiadający:
- bardzo dobrą znajomość języka C#
- 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę NET 3.0 lub wyższą wersję
- praktyczną znajomość technologii ASP.NET
- znajmość HTML5, ECMAScript5, MSSQL