Programista Java (backend) - junior

IT PORT Sp. z o.o.
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2015 Rok założenia firmy

Opis stanowiska: Zatrudniona osoba będzie wspierała zespół profesjonalnych konsultantów w realizacji projektów informatycznych w instytucjach finansowych w Polsce i Europie w obszarach zarządzania ryzykiem, finansów i sprawozdawczości. Zatrudniona osoba będzie miała możliwość uczestniczenia we wszystkich etapach projektów, w szczególności w:

  • Opracowywaniu wymogów funkcjonalnych i technologicznych,
  • Projektowaniu rozwiązań i implementacji nowych funkcjonalności wdrażanego rozwiązania informatycznego,
  • Realizacji testów zapewniających wysoką jakość wdrażanego rozwiązania,
  • Integracji ze środowiskiem Continous Integration
  • Integracji z systemami źródłowymi
  • Pomocy w rozwiązaniu problemów związanych z aplikacjami
Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarach technik programowania
  • Znajomość technik programowania obiektowego oraz obiektowych języków programowania w szczególności Java
  • Znajomość platformy J2EE oraz framework'u Spring
  • Znajomość zagadnień z zakresu Continous Integration i technologii powiązanych (Gradle, Bamboo, Liquibase)
Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość programowania w innych językach obiektowych C++/C#
  • Znajomość języka SQL, PL/SQL
  • Znajomość programowania Frontend zgodnie z podejściem Responsive Web Design: Javascript/CSS3/HTML5/Ajax/JSON/Angular.js;
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux/Unix
  • Doświadczenie w pracy z system kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Osobom, które zatrudnimy oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość doboru składników z pakietu benefitów
  • Możliwość rozwoju w obszarach nowoczesnych technologii jak i biznesowych (finanse, bankowość, zarządzanie ryzykiem); wysoki poziom współpracowników, chętnych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem; szkolenia;
  • Udział w ciekawych projektach dla klientów w Polsce i zagranicą
  • Zwinną metodologię pracy Scrum

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia

O IT PORT Sp. z o.o.

Tworzymy przyszłość. Twoją przyszłość.
IT PORT
Grupa Lighthouse PL

IT PORT jest profesjonalną fabryką oprogramowania, która swoim klientom – firmom krajowym i zagranicznym oferuje tworzenie i rozwój aplikacji związanych z ich działalnością.
W Lublinie zatrudniamy specjalistów z różnym stopniem doświadczenia, z których tworzymy zespoły dedykowane do obsługi konkretnych klientów. Chcemy się specjalizować w rozwiązaniach dla biznesu (B2B).

Szukasz interesujących projektów i atrakcyjnej pracy? Skontaktuj się z nami. Czekamy na Ciebie!