Programista Oracle ADF

NBC sp. z o. o.

550 - 700 zł netto

Język programowania
Baza danych
Inne

Dla jednego z naszych Klientów na terenie Warszawy, poszukuję osoby na stanowisko: Programista Oracle ADF

Stanowisko: Programista Oracle ADF
Lokalizacja: Warszawa
Współpraca: długoterminowa

Wymagania

Obowiązki:

• Projektowanie i implementacja rozwiązań aplikacji w technologii ADF
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
• Implementacja wymagań biznesowych z użyciem technologii Oracle ADF, Oracle PLSQL, JAVA
• Modelowanie przepływów sterowania w aplikacjach ADFowych oraz ich implementacja w warstwie Front End i Middleware
• Implementacja rozwiązań backendowych na potrzeby aplikacji ADF (WebService, DAO, SQL, PLSQL)
• Analiza wydajności aplikacji ADF na serwerach aplikacyjnych (Weblogic)
Wymagania:

• Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość zagadnień technologii webowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript)
• Praktyczna znajomość technologii i rozwiązań ADF, JSF, AJAX
• Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF), JDeveloper
• Znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.), ADF, JSP/Servlets/JSF/JEE, HTTP, CSS, znajomość wzorców projektowych
• Znajomość zagadnień kontenera servletów ( Weblogic, Tomcat)
• Dobra znajomość baz danych (w szczególności Oracle DB, PLSQL), również tematyki tuningu bazy danych oraz frameworków ORM.
• Dobra znajomość innych produktów Oracle, w szczególności serwerów aplikacyjnych Weblogic
• Co najmniej podstawowa znajomość narzędzi Maven2, Subversion, Enterprise Architect
• Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O NBC sp. z o. o.

IT Outsourcing
NBC to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nowoczesnych technologii, specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Aktualnie w ramach realizowanych projektów informatycznych zatrudniamy ponad 100 specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przygotowaniu i prowadzeniu projektów informatycznych oraz wiedzy dot. poszukiwania, selekcji i dostarczania pracowników IT, NBC umożliwia swoim partnerom skupienie się wyłącznie na procesach biznesowych. Naszymi Klientami są organizacje międzynarodowe, w szczególności działające w branży finansowej, integratorskiej, konsultingowej, telekomunikacyjnej oraz IT.