Front-End Developer

Ineva Services Limited S.K.A.
Framework
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
• tworzenie i rozwijanie stron produktowych oraz aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego;
• dbałość o jakość aplikacji;
• współpraca z zespołem;
• dokumentowanie kodu.

Oferujemy:
• udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• elastyczny czas pracy;
• nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych;
• samodzielność projektową zależną od umiejętności;
• możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Wymagania

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość CSS (CSS3), HTML5, JS (jQuery)
• znajomość zasad RWD (responsible web design)
• umiejętność pracy w grupie
• znajomość systemu kontroli wersji GIT
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej Mile widziane:
• znajomość frameworka Bootstrap
• znajomość frameworka AngularJS
• znajomość programowania obiektowego w PHP5
• znajomość systemów szablonów TWIG lub Smarty
• umiejętność cięcia grafiki PSD
• znajomość systemu ticketowego Redmine

Profil osobowy wymagany na to stanowisko:
• samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
• umiejętność pracy w dużym zespole projektowym;
• umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
• sumienność i terminowość;
• zaangażowanie w powierzone jej projekty i zadania.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.