Junior PHP Developer

TeamQuest Łukasz Łukaszewicz
Język programowania
Baza danych
Inne

Dla naszego Klienta międzynarodowego software hous szukamy osób na stanowisko:
Junior PHP Developer miejsce pracy: Katowice/Wielka Brytania

Wymagania

Zakres obowiązków:
- programowanie aplikacji internetowych
- optymalizacja i utrzymanie oprogramowania
- monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem Wymagania:
- wykształcenie informatyczne (preferowane wyższe)
- dobra znajomość PHP (obiektowo)
- dobra znajomość JavaScript, jQuery, HTML i CSS
- dobra znajomość języka SQL i baz danych: MySQL, MS SQL Server, Oracle
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym z umiejętnością czytania dokumentacji technicznej

Firma oferuje:
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
- stabilne, długofalowe zatrudnienie
- możliwość relokacji do Wielkiej Brytanii

Metodologia pracy

O TeamQuest Łukasz Łukaszewicz

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT