Programista PHP

Ligo Headhunters

3 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Programista PHP (+2 lata doświadczenia) Miejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby na stanowisko Programisty PHP, który będzie odpowiedzialny za wsparcie i rozbudowę istniejących systemów firmy opartych o PHP 4 i 5. Osoba ta będzie musiała bardzo dobrze zrozumieć wewnętrzne procesy firmy w oparciu o działający w niej system informatyczny i być w stanie nim zarządzać lub go modyfikować. Nie wymagamy wielkiego doświadczenia z PHP, gdyż na tym stanowisku bardziej będzie liczyła się umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy biznesowej niż zaawansowane umiejętności techniczne.

Profil firmy to branża finansowa i większość jej pracowników ulokowana jest w Anglii więc wymagany będzie bardzo wysoki poziom znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Wymagania:

- minimum 2 letnie doświadczenie z PHP 4 i 5
- umiejętność odnalezienia się w legacy kodzie i debugowanie go
- podstawowa znajomość bazy danych MySQL
- podstawowa znajomość Javascript + Jquery + HTML + CSS
- bardzo ważna będzie umiejętność zrozumienia logiki biznesowej organizacji i jej systemów
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja po angielsku przez telefon i email)

Zadania:

- Zarządzanie legacy systemem odpowiedzialnym za działalność firmy
- Pomoc w rozwiązywaniu problemów pracowników firmy mających związek z tym systemem
- Tworzenie nowych funkcjonalności w tym systemie
- Poprawianie bugów w istniejącym kodzie

Oferujemy:

- Zarobki w okolicach 3-5 tys netto
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Dogodna lokalizacja firmy (Warszawa, Śródmieście)

Zainteresowany? Odezwij się na [email protected]

Metodologia pracy

O Ligo Headhunters

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 12064