Programista Java (Spring/Hibernate/HTML/CSS/Maven/Eclipse)

Grupa Most Wanted!

3 500 - 5 000 zł netto

Język programowania
Framework

Dla Naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy, specjalizującej się w dostarczaniu klientom rozwiązań z dziadziny elektronicznego zarządzania dokumentami poszukujemy Kandydatów na w/w stanowisko.

Oferujemy:
• Elastyczna forma zatrudnienia (możliwy niepełny etat lub niestandardowe godziny pracy),
• Umowę o pracę lub inną formę współpracy preferowaną przez Kandydata,
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
• Przyjazną atmosferę pracy,
• Niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
• Ciekawą pracę pełną wyzwań w dynamicznym środowisku.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i rozwój aplikacji biznesowych przy wykorzystaniu Java na platformie Alfresco
• Poszukiwanie rozwiązań realizujących wymagania biznesowe
• Implementowanie wymagań biznesowych z użyciem technologii Webowych
• Współpracę z zespołem developerskim, testerami, analitykami,

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java/JEE
• Praktycznej znajomości przynajmniej jednej z następujących technologii: Spring, Hibernate, HTML, CSS
• Znajomości narzędzi Eclipse, Subversion, Maven
Alfresco - mile widziane
SQL - średnio zaawansowany
• Podstawy administrowania systemami typu Linux i Windows.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz.