Programista Natural User Interface

AVrent
  • Umowa o pracę Umowa

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2004 Rok założenia firmy

  • http://www.avrent.pl/ WWW

Język programowania

Opis oferty

AVrent

Poszukujemy osób mających doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy obsługiwane przez Natural User Interface czyli sterowanych dotykiem oraz gestem i ruchem,
Oferujemy możliwość rozwoju osobistego w kierunku nowych technologii a także pracę przy unikalnych projektach.
Wymagania i obowiązki
Wymagania:
dobra znajomość C++, ActionScript 3.0 lub innego środowiska w którym tworzy się aplikacje NUI
znajomość środowisk Visual Studio; Flash / AIR, Flash Builder, Flash Professional, Flare3D, Away3D, Starling, Robotlegs, GestureWorks, OpenScales, Greensock
znajomość baz danych: MySQL, SQL Lite, MS SQL Server 2003, Access

Wymagania

Dodatkowe atuty: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
umiejętność obsługi środowisk graficznych: Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, Premiere Pro,After Effects) oraz programów 3d Autodesk 3dsMax, Cinema 4D.
znajomość Win API
doświadczenie w tworzeniu gier
doświadczenie w integracji systemów multimedialnych łącząc sprzęt i oprogramowanie

Oferujemy:
Pracę przy innowacyjnych projektach ze znanymi i dużymi firmami.
Pracę w młodym i kreatywnym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie

[email protected]

Metodologia pracy

O AVrent

AVRENT – profesjonalna wypożyczalnia sprzętu audio-video.

Jesteśmy ekspertami w branży – wynajmujemy i dostarczamy sprzęt oraz kompleksowe rozwiązania audio video.

Na polskim rynku działamy od 2004 roku i od tego czasu wykonaliśmy z sukcesem ponad 1800 realizacji podczas rożnego rodzaju eventów w całym kraju. Sprzęt audio video z naszej wypożyczalni uświetnił dziesiątki konferencji, szkoleń, targów, spotkań biznesowych, imprez promocyjnych, koncertów i eventów plenerowych w Warszawie oraz w wielu innych miastach w Polsce.

W wypożyczalni AVRENT mamy do Twojej dyspozycji między innymi: projektowy multimedialne, monitory plazmowe, LED i LCD, systemy oświetleniowe, ekrany projekcyjne, konsole PS3 lub xBox 360, infokioski i totemy, notebooki i tablety. Nasi Klienci doceniają wysokiej jakości sprzęt i świetną obsługę techniczną, jak również za to, że potrafimy profesjonalnie i trafnie doradzić w zakresie doboru odpowiedniego wyposażenia audio video.