Programista JAVA

Connectis

do 110 zł netto / godzinowo

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego kluczowego partnera z woj. śląskiego poszukujemy Java Developera!

Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, rozwijać swoje zdolności językowe, pracować w SCRUMie, podróżować i kończyć prace w piątki o 15:30 - aplikuj!

Opis stanowiska: Rozwój i utrzymanie aplikacji opartej na Javie
Projektowanie i wdrażanie komponentów systemu
Praca w środowisku międzynarodowym w metodologii Agile w technologiach: Spring, Hibernate

Oferujemy:

Możliwość rozwoju w technologii Java
Wspaniałą atmosferę i atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
Pracę w międzynarodowym, rozwijającym się środowisku wśród wysokiej klasy Specjalistów

Wymagania

- Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku JAVA - min. 1-2 lata doświadczenia
- Doświadczenie ze Spring i Hibernate
- Bardzo dobry j. angielski umożliwiający codzienną pracę w tym języku
- Znajmość baz danych Oracle

Dodatkowo:
- Znajomosć Struts lub Swing to Twój atut