AS400 Software Developer/ Administrator

ITM Outsourcing
Baza danych
Inne

ITMO to firma specjalizująca się w świadczeniu wysokiej klasy usług w obszarze outsourcingu IT. Rozumiemy doskonale, że gwiazdy światowego formatu chcą grać dla najlepszych firm. Naszą misją jest łączenie wybitnych artystów z dziedziny programowania z firmami, które potrafią docenić ich talent.
Wyszukamy dla Ciebie najciekawsze projekty, które zaspokoją Twoją kreatywność i pozwolą Ci się rozwijać. Dołącz do zespołu wirtuozów programowania ITMO. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Preferowana forma zatrudnienia: kontrakt B2B

Oferujemy:
  • ciekawe projekty
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet multisport
  • duże możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z platformą AS400 (iSeries)
  • znajomość RPG, CL, DB2 I SQL
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
Obowiązki:
  • projektowanie i rozwijanie nowych funkcjonalnosci aplikacji IBMi
  • wsparcie techniczne użytkowników