Senior PHP Developer-ciekawy projekt, zdalnie lub biuro W-wa

Blueo Odyssey Sp. z o.o.

10 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Stanowisko: Senior PHP Developer Opis stanowiska i projektu:

Poszukujemy Programistki / Programisty PHP do współpracy przy tworzeniu nowego globalnego serwisu związanego z alternatywną turystyką wyjazdową. Z twoją pomocą, możemy zrealizować coś niezwykłego, na miarę Airbnb (choć to nie z nimi będziemy konkurować).

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia przy rozwijaniu ciekawego, międzynarodowego produktu
• pracę w biurze w Warszawie lub zdalnie, w elastycznych godzinach (przy założeniu około 40h tygodniowo)
• wsparcie przyjaznego i otwartego na wymianę doświadczeń zespołu
• pomoc w rozwijaniu posiadanych umiejętności
• na start: wynagrodzenie 10 000 PLN + VAT / m-c (lub na umowę o dzieło)
• współpracę w okresie minimum 3 miesięcy, docelowo na stałe.
• pracę w unikatowej atmosferze (cenimy sobie nieformalne relacje)

Firma:

Blue Odyssey Sp. z o.o. | Al. Solidarności 115 lok. 2 | 00-140 Warszawa | www.blueodyssey.pl

Od blisko 10 lat zajmujemy się organizacją aktywnej turystyki międzynarodowej (rejsy żeglarskie, nurkowanie, trampingi, itp.) pod marką Blue Water Club. Nasz nowy projekt (pod marką Flocc) jest innowacyjnym, globalnym rozwiązaniem związanym nie tylko z turystyką ale z szeroko pojętym spędzaniem czasu wolnego, łączącym w zaskakujący sposób elementy social media, marketplace, share economy i wiele więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany/a – wyślij CV i pozwól nam siebie poznać:

[email protected]

Nie zapomnij dołączyć następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu"

Wymagania

Oczekujemy: • popartej przykładami znajomości PHP5.x
• doświadczenia w budowaniu serwisów REST
• doświadczenie z frameworkami MVC (Symfony, Lavarel)
• znajomości HTML5 i CSS
• wiedzy n/t baz danych MySQL/PostgreSQL
• znajomości GIT/SVN
• gotowości do dzielenia się swoim doświadczeniem z zespołem
• swobody w posługiwaniu się językiem angielskim
• umiejętności szacowania czasu pracy
• poczucia humoru

Mile widziane:

• znajomość jednego z popularnych frontendowych frameworków JS
• znajomość narzędzia Composer i frameworku Slim

Metodologia pracy

O Blueo Odyssey Sp. z o.o.