Java Developer [Full stack]

j-labs software specialist Sp. z o.o.

8 000 - 13 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.j-labs.pl WWW

Projekt: Rozwój platformy do zarządzania usługami jednej z większych firm na rynku IT zajmującej się przechowywaniem danych i przyspieszaniem pracy w Internecie.
W obrębie portalu znajduje się ok. 150 aplikacji klienckich. W projekcie duży nacisk stawiany jest na jakość kodu (pisanie testów jednostkowych, TDD). System połączony jest z innymi przez różne mechanizmy np. RESTowe. Development oparty jest o SCRUM i model Continuous Build + Continuous Integration. Technologie: Java 8, Spring, Hibernate, JavaScript, AngularJS, ReactJS, HTML5/CSS, JBoss, Webservices REST, JUnit, Tomcat, Docker
Zespół: 3 developerskie teamy które pracują nad poszczególnymi aplikacjami.

Istnieje możliwość pracy zdalnej (1dzień/tydzień).

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Java (JEE)
  • Doświadczenie w pracy z wzorcami projektowymi oraz frameworkami (np. MVC, Struts, Spring, Hibernate)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (np. Orale)
  • Znajomość technologii frontendowych: JavaScript, JQuery, HTML/CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Obowiązki:

Developer będzie odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie aplikacji służącej do zarządzania usługami jednej z większych firm na rynku IT zajmującej się przechowywaniem danych i przyspieszaniem pracy w Internecie.
Zadania opierają się na rozwoju oprogramowania po stronie back-end jak i front-end.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN

O j-labs software specialist Sp. z o.o.

j-labs: więcej możliwości

Co nas wyróżnia?
  • w j-labs dajemy Ci realne narzędzie rozwoju – dedykowany budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN – sam zdecydujesz na jakie szkolenia, książki, konferencje i certyfikacje chcesz go wydać,
  • w j-labs dopasujemy Ci projekt zgodnie z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami,
  • w ramach j-labs możesz zmieniać projekty,
  • w j-labs wierzymy w ludzi, szanujemy naszych Pracowników i traktujemy ich po partnersku,
  • proponujemy również współpracę B2B.