Android Developer

New-Invest

6 000 - 12 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach z branży IT. Obecnie dla naszego Klienta, współpracującego ze szwedzką firmą zajmującą się produkcją samolotów bezzałogowych, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko: Android Developer

Miejsce pracy:  Szczecin/ możliwa częściowa praca zdalna
Wynagrodzenie:  4500-9800 PLN "na rękę"

Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz

Poszukujemy osoby do projektu realizowanego dla szwedzkiej firmy produkującej bezzałogowe samoloty (UAV - zastosowanie typowo cywilne). Firma jest znanym dostawcą maszyn również na rynku amerykańskim. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się m.in. tworzeniem oprogramowania służącego do definiowania misji jakie dany samolot ma wykonywać.

Klient oferuje:

  • pracę dla międzynarodowych Klientów w wielokulturowym, niejednorodnym środowisku
  • okres urlopowy dostosowany do potrzeb pracownika
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • współpracę z wysokiej klasy profesjonalistami
  • pracę opartą na zasadach działania dużego pracodawcy lecz bez sztywnych reguł znanych z pracy w korporacji
  • udział w projekcie nie maintenance-owym
  • długotrwałą współpracę

Wymagania

Obowiązki:

  • współpraca przy tworzeniu innowacyjnego projektu dla szwedzkiej firmy produkującej samoloty bezzałogowe
  • odpowiedzialność za programowanie Ground Control Station (aplikacja uruchamiana na tablecie)
  • programowanie związane z nowymi funkcjonalnościami i tematami bliskimi zagadnienim badawczym ( np. programowanie zagadnień fizyki – np. wpływ wiatru na tor lotu)
  • współpraca ze specjalistami współtworzącymi projekt
Wymagania:

  • min 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java/Android (aplikacje na smartfony i tablety)
  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (współpraca z osobami anglojęzycznymi)
  • doświadczenie w tworzeniu międzynarodowych projektów
  • mile widziana znajomość algorytmów (data processing, more complex calculation)
  • doświadczenie w programowniu iOS będzie atutem
  • znajomość GIT (bitbucket, github bądź podobne)
  • doświadczenie w testowaniu (pisanie testu dla własnego kodu) oraz QA