Administrator Aplikacji (VBA, SQL) z j. niemieckim

ARCHE Consulting

do 8 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy. Dla naszego Klienta, dynamicznej firmy, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki
• zaangażowanie w cykl rozwoju oprogramowania,
• utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności aplikacji,
• tworzenie makr, udoskonalanie kodu za pomocą procedur,
• tworzenie wizualnych formularzy, dashboardów i szablonów dokumentów biznesowych,
• diagnostyka potrzeb i wymagań Klientów niemieckojęzycznych. Wymagania:
• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,
• dobra znajomość j. angielskiego,
• bardzo dobra znajomość VBA i SQL,
• bardzo dobra znajomość MS Office Applications,
• znajomość baz danych (MsSQL, Oracle, Excel),
• samodzielność w działaniu.

Nasz Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
• możliwość pracy przy różnorodnych projektach,
• rozwój zawodowy oraz znajomości języków obcych,
• możliwość pracy zdalnej oraz zatrudnienia na zasadach B2B.