.Net Tech.Lead/kontrakt w Warszawie 6 msc plus/B2B

ZeroChaos Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Narzędzia

ZeroChaos dla klienta z branży finansowej w Warszawie poszukuje na projekt kandydatów na stanowisko .Net Tech.Lead Start: asap
Umowa: B2B (preferowana)
Czas trwania projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia i długofalowej współpracy

Wymagania

Obowiązki:

Do zadań osoby na stanowisku .Net Technical Lead należeć będzie projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, testowanie jednostkowe, dokumentacja wykonanej pracy oraz zarządzanie podległym zespołem.

Przy realizacji projektów, osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie podlegać bezpośrednio Project Managerowi lub Delivery Lead.

Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe oraz co najmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych przy użyciu języka C# w oparciu o środowisko .Net.

Wymagania:

•             Znajomości języka C#

•             Znajomości środowiska .Net 4.0/4.5 (Visual Studio 2010/2012/2013)

•             Doświadczenia w pracy z technologią WPF

•             Umiejętności testowania jednostkowego (NUnit)

•             Doświadczenia w programowaniu wielowątkowym

•             Znajomości zasad projektowania obiektowego

•             XML

•             Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

•             Znajomość narzędzia Enterprise Architect

•             Doświadczenie w budowaniu interfejsu użytkownika (UI)

•             Doświadczenie w pracy w rozproszonych zespołach

•             Znajomość platform Messagingowych (np. MSMQ, TibRv, ActiveMQ JMS)