.Net developer/kontrakt B2B - 6 msc/start: maj 2016

ZeroChaos Sp. z o.o.
Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Zerochaos poszukuje na projekt kandydatów na stanowisko .Net developer.
Praca w siedzibie Klienta (branża finansowa) w Warszawie (Stary Mokotów).

Start: maj 2016
Kontrakt: 6 miesięczy z możliwością przedłużenia
Umowa: na B2B

Widełki omawiane są podczas rozmowy telefonicznej!

Wymagania

Od kandydata wymagamy:

•             Znajomości języka C#

•             Znajomości środowiska .Net 4.0/4.5 (Visual Studio 2010/2012)

•             Umiejętności testowania jednostkowego (NUnit)

•             XML

•             Minimum dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

•             Doświadczenie w pracy z technologią WPF

•             Doświadczenie w programowaniu wielowątkowym

•             Doświadczenie w budowaniu interfejsu użytkownika (UX)

•             Znajomość platform Messagingowych (np. MSMQ, TibRv, ActiveMQ JMS)

Obowiązki:

Do zadań osoby na stanowisku Programisty .NET należeć będzie projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta według procesu SCRUM, testowanie jednostkowe oraz dokumentacja wykonanej pracy. Przy realizacji projektów, osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie podlegać bezpośrednio Team Leaderowi.

Idealny kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe oraz co najmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia w komercyjnych projektach realizowanych przy użyciu języka C# w oparciu o środowisko .Net.