Tester Oprogramowania Systemów Wbudowanych

Horyzont S.C. Bartosz Nestorowicz, Joanna Nestorowicz
Język programowania

Naszym Klientem jest prężnie działająca międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Bielsku-Białej. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Oprogramowania.

Zadania
opracowywanie przypadków testowych oraz procedur testowych w oparciu o podaną specyfikację,
automatyzacja przypadków testowych,
przeprowadzanie testów oprogramowania systemów wbudowanych,
raportowanie problemów i podsumowywanie badania.

Klient oferuje
pracę w międzynarodowym środowisku w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
fachowy zespół i współpracę z doświadczonymi specjalistami, takimi jak inżynierowie oprogramowania z innych krajów,
dostęp do nowych technologii,
możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, ),
prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie,
zatrudnienie na umowę o prace przy atrakcyjnym wynagrodzeniu,
komfortowe warunki pracy.

Wymagania

wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, elektroniki lub mechatroniki,
zainteresowanie elektroniką,
praktyczna znajomość programowania w języku C,
wiedza z zakresu systemów wbudowanych,
min. roczne doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca kontakt z innymi inżynierami nie mówiącymi po polsku,
mile widziane: znajomość dodatkowych języków programowania.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z podaniem nazwy stanowiska
w temacie maila na adres [email protected]