Administrator MS SQL Server

New-Invest

5 000 - 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Baza danych

New-Invest jest certyfikowaną agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w rekrutacjach głównie z branży IT. Obecnie dla stałego Klienta poszukujemy: Administratora MS SQL SERVER

Profil firmy:

Firma z Krakowa istniejąca od 20 lat, będąca zintegrowanym dostawcą rozwiązań informatycznych o przedłużonej gwarancji i zarządzania i administracji F&1.

Gdzie: Kraków
Preferowana forma współpracy: B2B
Wynagrodzenie:

- Junior: 4 000 – 5 000 zł netto

- Mid: 6 0000 – 8 000 zł netto

Firma oferuje:
- stabilność zatrudnienia
- pracę w międzynarodowym środowisku
- elastyczne godziny pracy
- prywatną opiekę medyczną
- kartę Multisport
- orgranizowanie tzw. meetupów i hackathonów
- lekcje j.angielskiego

Opis stanowiska:
- Optymalizowanie oraz tuningowanie baz danych
- Instalowanie, konfigurowanie oraz administrowanie bazami danych
- Monitorowanie poprawności działania baz danych i serwerów
- Aktualizacja systemu oraz wersji bazy danych
- Tworzenie kopii zapasowych
- Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników biznesowych oraz zespoły techniczne
- Udział w projektach wdrożeniowych
- Tworzenie kostek olapowych

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie informatyczne/pokrewne,
- 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Baz Danych.
- Bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych SQL Server 2008/2012/2016
- Mile widziana znajomość Reporting, Services, Analysis Services i Integration Services
- Umiejętność projektowania i programowania baz danych, optymalizacji zapytań,
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego,