Test Analityk – sektor finansowy Warszawa lub Kraków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

5 000 - 8 000 zł netto

Dla naszego Klienta firmy działającej w sektorze finansowym poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Test Analityk – sektor finansowy Warszawa lub Kraków

Miejsce pracy: Warszawa lub Kraków

Oferujemy:
• Dowolną formę współpracy
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Stawkę godzinową 50 zł./h

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem w tytule "Test Analityk" lub kontakt telefoniczny +48 601 641 889

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Udział w tworzeniu scenariuszy testowych
• Przygotowywanie danych testowych
• Wsparcie zespołu testerów manualnych
• Współpraca z programistami i Projekt Managerem
• Praca zgodnie ze standardami ISTQB Wymagania:
• Doświadczenie pracy w testach sektora finansowego, bankowego.
• Doświadczenie na stanowisku analityka (min 2 lata)
• Znajomość metodyki testów zgodnej ze standardem ISTQB.
• Znajomość HP ALM lub HP QC.

Metodologia pracy

O Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff

Find Staff