Software Test Engineer

AP Uniapol Development Sp. z o.o.
Język programowania

Dla jednego z naszych Klientów z branży automotive poszukujemy kandydata, który dołączy do zespołu projektowego jako Software Test Engineer.

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie w testach oprogramowania wbudowanego

  • Umiejętność niskopoziomowego programowania w języku C

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • 1 - 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Główne zadania:
  • Analiza wymagań klienta

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Tworzenie i wykonywanie skryptów testowych (unit tests/integration tests)

  • Analiza wyników testów

Oferujemy:
  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Możliwość uczestniczenia w interesujących projektach dla międzynarodowych korporacji

  • Dogodne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub rozliczenie firma-firma w zależności od preferencji Kandydata)

  • Rozbudowany pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport)

Metodologia pracy

O AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Uniapol - zatrudniamy zawodowo