Tester aplikacji

RECRUIT.PL
  • Umowa o pracę Umowa

  • 1-5 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.recruit.pl WWW

Inne

Integrator IT działający w branży teleinformatycznej i telekomunikacyjnej poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Testera Aplikacji. Firma oferuje:

  • Pracę nad ciekawymi projektami i możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość metodologii testowania oraz znajomość narzędzi wspierających proces testowy
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych oraz posiadanie certyfikatu ISTQB Foundation Level
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektronika, telekomunikacja)
Obowiązki:
Osoba zatrudniona na stanowisku Tester będzie uczestniczyć w projektach realizowanych dla klientów. Do obowiązków pracownika będzie należeć: przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych, przygotowywanie planów testów, kontrolowanie jakości dostarczanych przez firmę rozwiązań, tworzenie raportów z przeprowadzonych testów oraz konfigurowanie środowiska i narzędzi testowych.

Metodologia pracy

O RECRUIT.PL

Trafny wybór!