.NET Team Lead

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania
Framework
Inne

Dla lidera w zakresie świadczenia usług dla branży finansowej i obsługi największych firm w sektorze szukamy Team Leadera / Programisty.NET do projektowania i implementacji systemów oraz zarządzania zespołem programistów .NET. Oferujemy:
- Wynagrodzenie w granicach 10 - 12k netto/m-c
- Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
- Udział w unikalnych projektach IT
- Bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków
- Sekcje sportowe piłki nożnej i biegowej :-)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w IT
- Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w C# i ASP.NET
- Znajomość Entity 6.0, MVC 4, Linq
- Biegłość w zakresie SQL i T-SQL
- Znajomość Visual Studio
- Znajomość zagadnień związanych z technologiami webowymi
- Znajomość Continuous Integration
- Zdolność do zarządzania zespołem Opis stanowiska:
- Zarządzanie zespołem programistów .NET
- Organizowanie pracy zespołu, weryfikowanie kodu pracy członków zespołu (Code Review)
- Projektowanie i implementowanie systemów
- Tworzenie stosownej dokumentacji
- Wsparcie użytkowników aplikacji

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.