.NET Developer, Kraków

G-Force Recruitment Sp. z o.o.

7 000 - 9 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla Klienta z Gatwick, Londyn, który otworzył biuro w Krakowie w styczniu 2015 roku, poszukuję osób zainteresowanych stanowiskiem Scrum Mastera. Wymagane minimum roczne doświadczenie. Firma, do której poszukuję pracowników, to brytyjski broker usług turystycznych. W ich portfolio znajdują się strony zbliżone treścią do esky.com czy booking.com.

W ofercie:

  • możliwość pracy zdalnej rozpatrywana indywidualnie
  • bogaty pakiet benefitów
  • umowa o pracę lub B2B

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • projektowanie, pisanie oraz rozwój nowej aplikacji przeznaczonej do rezerwacji wakacji/podróży
  • integracja z istniejącymi systemami back endowymi
  • implementacja nowych funkcjonalności do istniejących obecnie systemów

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • doświadczenie w roli developera na podobnym stanowisku
  • znajomość .NET Frameworka 4+
  • znajomość języka C#
  • zrozumienie JSON i XML
  • zrozumienie OOP/OOD
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • mile widziana znajomość języka SQL
  • mile widziana znajomość SQL Server
  • mile widziana znajomość narzędzia Selenium Web Driver